Kultura językowa

Dzisiaj bardzo ważna jest edukacja językowa, ponieważ z powodu mobilności i łatwością nawiązania kontaktu z innymi osobami z innych krajów ważny jest język, w którym można się komunikować, a najczęściej jest to język angielski. Języków łatwo się uczyć w czasie żłobka, przedszkola i zerówki. Tylko jak zachęcić dzieci do nauki? Dzieci szybko uczą się przez zabawę, muzykę i gry. Słówka, które chcemy nauczyć dzieci warto zapisać na tablicy albo podpisać dany przedmiot. Dzieci potrzebują zabawy, więc czemu nie posłuchać piosenki, wyłapać słowo, które się powtarza, a potem przy tej muzyce dzieci tańczą. Na to słowo dzieci mogą się zatrzymać bez ruchu, taka Baba Jaga uczy dzieci słów, a także uczy koncentracji.Taką ofertę nauki języka ma żłobek na Bielanach w Warszawie.